С Днем учителя артисты поздравили своих педагогов

С Днем учителя артисты поздравили своих педагогов
Алина Башкина:
»
Моя первый классный руководитель – Грекова Елена Александровна. Она была учительницей украинского языка и литературы. Привила любовь и к украинскому языку, и к литературе, и к своей стране. Как ни странно это звучит, но это так. Научила говорить мальчикам “нет“ так, чтобы они поняли. Я нравилась половине класса, мальчики приставали и я не знала ,что с этим делать. Не хотелось их обидеть, поэтому просто дружила с ребятами. Когда был мой первый сольный концерт, Елена Александровна пришла и это был невероятный сюрприз для меня.»

http://ivona.bigmir.net/showbiz/news/439310-Den—uchitelja—ukrainskie-zvezdy-rasskazali-o-svoih-klassnyh-rukovoditeljah

Солістка ансамблю Збройних Сил України Аліна Башкіна зізнається, що разом з вчителем навіть… билася головою об рояль.
«Мені пощастило і я мала багато хороших вчителів. Якось виходило знаходити спільну мову. Дуже люблю свою першу вчительку з фортепіано Луцик Олену Володимирівну. Ми з нею були як подружки. Зійшлись темпераментами. Одного разу я так емоційно грала на фортепіано, що аж вдарилась головою об рояль! Посміялись. А потім вона показувала мені, як технічно і чуттєво треба грати, і … зробила те саме«, — сміється співачка.

Але траплялися співачці і не дуже кваліфіковані викладачі.

«Найжахливішою для мене була вчителька, яка бубоніла собі під ніс так, що можна було заснути. Я чесно дуже старалась зрозуміти, про що вона, але  марно. Коли їй ставили уточнюючі питання, вона відхилялась від відповіді (напевно й сама не знала), або робила зі студента дурня. Думаю, такі люди не мають права викладати. Не розкривають предмет і відбивають бажання до навчання«, — згадує артистка.

«Микола Васильович Присяжнюк дуже професійно викладав, навчив самостійності, йти до своєї мети, нічого не боятися (був іноді жорстким, але справедливим). Коли мені було 12 років сказав, що я вже доросла і маю написати свою пісню. Так з’явилась «Співаю тобі,Україно». Це був перший досвід роботи з аранжувальниками самостійно. Зараз навчаюсь у Ірми Ревазівни Гвініашвілі — одного з кращих педагогів України. Вона навчила мене техніки грузинського та вірменського співу, а я розширюю її знання з українського фольклору. Коли я сумніваюся й думаю над експериментами, вона завжди нагадує мені в чому моя особливість і неповторність«, — каже Аліна Башкіна.
«Подобався колись мені вчитель. Але він цього не помітив… Мені було п’ять років. А от у 16 вже я сподобалась вчителю. Він персонально мені розказував урок, якщо мене не було на попередньому. І міг зашарітися, коли я дуже уважно  й жадібно його слухала  на першій парті. Любила я історію. Було декілька учнів, яким я подобалась. Це було мило. Вони хороші хлопці«, — каже співачка.
А ось солістка ансамблю Збройних сил України почала викладати з дев’яти років.
«Так сталось, що викладала я з третього класу. Інколи мене лишали за вчителя в моєму класі, або в паралельному, коли вчителька мала бігти в «райвно» або ще кудись. Також були уроки самоврядування. Викладала українську мову, математику та музику. Думаю, це дуже корисно — інакше починаєш думати, і краще розумієш вчителя та сутність предмету. Дуже любила історію, алгебру та літературу.
Деякий час викладала спів. Мені це дуже подобалось. Я невимовно рада, коли допомагаю людині розкритися, здійснити мрію чи допомогти психологічно. Дуже важливо правильно налаштуватися та щиро вірити в людину. Я пишаюся, що мої учні вступили у найкращі мистецькі вищі країни, представляли Україну на «Євробаченні» та стали переможцями багатьох конкурсів.  Головне, що ми лишилися друзями з багатьма  й продовжуємо спілкуватися«, — розповіла Башкіна.
http://ukrop.depo.ua/ukr/muzykalniy_ukrop/den-vchitelya-zirki-pro-zakohanist-u-pedagogiv-znushchannya-02092016100000

Share: